Вітаю, друзі! Нещодавно я долучився до Сил Оборони України в складі 3-і Штурмової Бригади 3-го Армійського Корпусу Є індивідуальні потреби, продиктовані станом здоров'я та рекомендаціями лікарів: -Керамічні бронеплити (полегшені) -Балістичний шолом -Активні навушники -Розвантажувальна система Відкриваю збір коштів та Прошу не проходити повз. Допомогти може кожен: - донатом - поширенням - підтримкою Звіт доступний на моїх сторінках в Facebook та instagram Дуже Дякую! Слава Нації!
Роман

